Довідник кандидатів | Вибори депутатів Шевченківської селищної ради
ПартіяСтисла назва місцевої організації політичної партії
№ в ЕВСНомер кандидата в єдиному виборчому списку
ОкругНазва територіального виборчого округу
№ в ТВСНомер кандидата в територіальному виборчому списку (у виборчому окрузі)
ПІБПрізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата
ОсвітаОсвіта кандидата
ПартійністьПартійність кандидата
Місце роботиМісце роботи (заняття)
ПосадаЗаймана посада
1 Батьківщина 1 0перший кандидат 0 Онищенко Наталія Володимирівна Вища Політична партія Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ Шевченківська районна рада Голова ради
2 Батьківщина 2 26ТВО №1 3 Козир Сергій Миколайович Вища Безпартійний Шевченківська районна рада Заступник голови
3 Батьківщина 3 27ТВО №2 1 Шокіров Руслан Вахітжонович Вища Політична партія Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ Шевченківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості Директор
4 Батьківщина 4 28ТВО №3 1 Венедіктова Ірина Миколаївна Вища Безпартійна Шевченківська районна рада Начальник відділу з організаційної роботи та юридичного забезпечення
5 Батьківщина 5 26ТВО №1 4 Мороз Олена Василівна Вища Безпартійна Безробітня
6 Батьківщина 6 26ТВО №1 2 Тарасенко Борис Іванович Вища Безпартійний Шевченківська районна організація ветеранів України Голова
7 Батьківщина 7 26ТВО №1 1 Кузьменко Тетяна Михайлівна Вища Безпартійна КНП ЦПМСД Лікар педіатр
8 Батьківщина 8 27ТВО №2 5 Сивокоз Сергій Миколайович Вища Політична партія Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ КНП Шевченківська ЦРЛ Лікар-фтізіотерапевт
9 Батьківщина 9 27ТВО №2 3 Карпенко Володимир Леонідович Вища Політична партія Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ Семенівська сільська рада Голова
10 Батьківщина 10 26ТВО №1 6 Аболмасова Світлана Олександрівна Вища Політична партія Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ Фізична особа підприємець
11 Батьківщина 11 26ТВО №1 5 Бєлік Олександр Петрович Вища Політична партія Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ Шевченківська районна дільниця газопостачання Купянська філія ПАТ ʼХарківГазʼ Майстер
12 Батьківщина 12 27ТВО №2 4 Гаінцева Світлана Вікторівна Вища Політична партія Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ Грушівська школа Вчитель
13 Батьківщина 13 27ТВО №2 2 Збукар Євгенія Василівна Вища Політична партія Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ Територіальний центр Шевченківської РДА Головний бухгалтер
14 Батьківщина 14 26ТВО №1 7 Жаров Сергій Вікторович Вища Безпартійний Фізична особа – підприємець
15 Батьківщина 15 26ТВО №1 8 Підлипняк Аліна Володимирівна Середня спеціальна Безпартійна Фізична особа підприємець
16 Батьківщина 16 26ТВО №1 9 Личак Дмитро Сергійович Вища Безпартійний Фізична особа підприємець
17 Батьківщина 17 27ТВО №2 6 Гладка Ірина Миколаївна Вища Політична партія Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ ТОВ ПКП ʼДанкоДекор» Бухгалтер
18 Батьківщина 18 28ТВО №3 4 Омельченко Наталія Володимирівна Вища Політична партія Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ Дитячий навчальний заклад ʼДжерельцеʼ Вихователь
19 Батьківщина 19 28ТВО №3 2 Мітраков Артем Сергійович Вища Безпартійний ЦНАП Шевченківської РДА Начальник-адміністратор
20 Батьківщина 20 26ТВО №1 10 Фесенко Ганна Валеріївна Вища Безпартійна Сектор освіти Шевченківської РДА Головний бухгалтер
21 Батьківщина 21 27ТВО №2 7 Краля Сергій Анатолійович Вища Безпартійний Фізична особа підприємець
22 Батьківщина 22 28ТВО №3 3 Андрієнков Ігор Леонідович Вища Безпартійний КЗ Новомиколаївський ліцей Шевченківської районної ради Заступник директора з навчально-виховної роботи
23 Батьківщина 23 28ТВО №3 5 Квятковська Олена Сергіївна Вища Безпартійна Шевченківський районний методичний кабінет Методист з дошкільного виховання
24 Батьківщина 24 28ТВО №3 7 Єрецький Олександр Олександрович Вища Безпартійний АТ ʼХАРКІВОБЛЕНЕРГОʼ Куп’янський високовольтний РЕМ Електрослюсар
25 Батьківщина 25 28ТВО №3 8 Оленченко Людмила Сергіївна Вища Безпартійна Старовірівський ліцей Педагог-організатор
26 Батьківщина 26 28ТВО №3 6 Рясна Анна Романівна Вища Безпартійна Шевченківський професійний аграрний ліцей Викладач
27 Блок Кернеса 1 0перший кандидат 0 Лахно Віталій Володимирович Вища Безпартійний Комунальна установа «Шевченківський дитячий будинок-інтернат Директор
28 Блок Кернеса 2 26ТВО №1 1 Несвоєва Наталія Василівна Вища Безпартійний Комунальне неприбуткове підприємство «Шевченківська центральна районна лікарня» Заступник директора, лікар-терапевт
29 Блок Кернеса 3 26ТВО №1 2 Шмігельська Тетяна Вікторівна Вища Безпартійний Шевченківський ліцей Шевченківської районної ради Директор
30 Блок Кернеса 4 27ТВО №2 1 Буценко Олена Олександрівна Вища Безпартійний Безм’ятежненська сільська рада Сільський голова
31 Блок Кернеса 5 28ТВО №3 1 Мірошніченко Сергій Адольфович Вища Безпартійний Старовірівська сільська рада Сільський голова
32 Блок Кернеса 6 26ТВО №1 3 Пушкарьов Валерій Віталійович Вища Безпартійний Шевченківський учбово-спортивний технічний центр Директор
33 Блок Кернеса 7 26ТВО №1 4 - Вибуття: заява
34 Блок Кернеса 8 28ТВО №3 2 Блага Ольга Євгеніївна Загальна середня Безпартійний Петрівська сільська рада Сільський голова
35 Блок Кернеса 9 26ТВО №1 5 Барибін Сергій Станіславович Вища Безпартійний Товари ство з обмеже ною відпові дальністю «ГІС Полімер» Різальник-матеріалів
36 Блок Кернеса 10 27ТВО №2 2 Дроздова Ірина Миколаївна Вища Безпартійний Товариство з обмеженою відповідальністю творче агентство «Краєвид» Директор-головний редактор
37 Блок Кернеса 11 27ТВО №2 3 Гарний Олександр Володимирович Вища Безпартійний Березівська сільська рада Сільський голова
38 Блок Кернеса 12 26ТВО №1 6 - Вибуття: заява
39 Блок Кернеса 13 27ТВО №2 4 Короп Микола Андрійович Вища Безпартійний Фізична особа підприємець
40 Блок Кернеса 14 28ТВО №3 3 Миронов Сергій Вікторович Вища Безпартійний Семенівська сільська рада Секретар сільської ради
41 Блок Кернеса 15 28ТВО №3 4 Іваннікова Ганна Миколаївна Вища Безпартійний Тимчасово не працює
42 Блок Кернеса 16 26ТВО №1 7 Назарько Василь Олексійович Вища Безпартійний Комунальна установа Шевченківський дитячий будинок-інтернат Інженер з охорони праці
43 Блок Кернеса 17 28ТВО №3 5 Соляник Галина Петрівна Професійно технічна Безпартійний Старовірівська сільська рада Спеціаліст ІІ категорії по земельним питанням
44 Блок Кернеса 18 28ТВО №3 6 Пісоцький Микола Петрович Вища Безпартійний Комунальна установа Шевченківський дитя чий будинок-інтернат Інструктор з адаптації
45 Блок Кернеса 19 27ТВО №2 5 Ляшенко Надія Миколаївна Вища Безпартійний Фізична особа підприємець Ляшенко О.А. Продавець
46 Блок Кернеса 20 28ТВО №3 7 Артюхова Аліна Анатоліївна Професійно технічна Безпартійний Комунальна установа Безм’ятежненський психоневрологічний інтернат» Бухгалтер
47 Блок Світличної 1 0перший кандидат 0 Приходько Валерій Анатолійович Вища ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ Тимчасово не працює
48 Блок Світличної 2 28ТВО №3 1 Мельничук Олег Васильович Вища Безпартійний Сільськогосподарське Товариство з Обмеженою Відповідальністю ім. Ватутіна Директор
49 Блок Світличної 3 26ТВО №1 1 Захарченко Світлана Іванівна Вища ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ Тимчасово не працює
50 Блок Світличної 4 26ТВО №1 2 Гришин Олександр Васильович Вища Безпартійний Колективне Підприємство «Шевченківський райагробуд» Голова
51 Блок Світличної 5 28ТВО №3 2 Шелюг Надія Іванівна Вища Безпартійна Редакція Шевченківського районного радіомовлення Редактор
52 Блок Світличної 6 28ТВО №3 4 Коробов Андрій Миколайович Вища Безпартійний Фермерське Господарство «Восход А» Керівник
53 Блок Світличної 7 26ТВО №1 3 Плутцов Микола Іванович Професійно - технічна Безпартійний Фізична особа - підприємець
54 Блок Світличної 8 28ТВО №3 3 Жадан Володимир Миколайович Вища Безпартійний Комунальний Заклад Новомиколаївський ліцей Шевченківської районної ради Харківської області Директор
55 Блок Світличної 9 26ТВО №1 4 Перепадя Світлана Михайлівна Вища Безпартійна Комунальне Некомерційне Підприємство «Шевченківська Центральна районна Лікарня» Директор
56 Блок Світличної 10 26ТВО №1 5 Приходько Надія Вікторівна Вища ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ Загальноосвітня школа №1 1 - 3 ступенів Шевченківської районної ради Харківської області Директор
57 Блок Світличної 11 27ТВО №2 1 Довгопол Іван Сергійович Вища Безпартійний Селянське Фермерське Господарство «Агроном» Спеціаліст купівлі-продажу
58 Блок Світличної 12 27ТВО №2 3 Коптєв Сергій Веніамінович Вища Безпартійний Філія «Старовірівська» Приватної Науково – Виробничої Компанії «ІНТЕРБІЗНЕС» Директор
59 Блок Світличної 13 26ТВО №1 7 Костюченко Юрій Вікторович Вища ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ Комунальне Некомерційне Підприємство «Центр Первинної Медико – Санітарної Допомоги Шевченківського району» Головний лікар
60 Блок Світличної 14 26ТВО №1 6 Гончарова Тетяна Олександрівна Вища Безпартійна Шевченківський Районний Будинок Культури Художній керівник
61 Блок Світличної 15 28ТВО №3 5 Калашнікова Алла Миколаївна Вища ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ Територіальний центр надання соціально послуг Шевченківської Районної Державної Адміністрації Харківської області Директор
62 Блок Світличної 16 28ТВО №3 7 Плутцов Віталій Леонідович Вища Безпартійний Фізична особа - підприємець
63 Блок Світличної 17 28ТВО №3 8 Кухновець Володимир Пилипович Вища Безпартійний Фізична особа - підприємець
64 Блок Світличної 18 27ТВО №2 2 Макоєдова Інна Петрівна Професійно - технічна Безпартійна Шевченківський Пункт Постійного Базування Комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради «Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф» Старший фельдшер
65 Блок Світличної 19 27ТВО №2 5 Бендюк Євгеній Олександрович Вища Безпартійний Волоськобалаклійська сільська рада Сільський голова
66 Блок Світличної 20 28ТВО №3 6 Герман Алла Миколаївна Вища Безпартійна Великохутірська загальноосвітня школа 1-3 ступенів Шевченківської районної ради Харківської області Директор
67 Блок Світличної 21 27ТВО №2 6 Костюк Юрій Валентинович Вища Безпартійний Шевченківське районне відділення Акціонерного Товариства «Харківобленерго» Начальник
68 Блок Світличної 22 27ТВО №2 4 Перепелиця Наталля Миколаївна Професійно - технічна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ Березівська сільська бібліотека Завідувач
69 Блок Світличної 23 28ТВО №3 9 Даниленко Наталія Борисівна Середня Безпартійна Василенківський сільський будинок культури Директор
70 Блок Світличної 24 28ТВО №3 10 Воропай Іван Михайлович Професійно - технічна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ Товариство з Обмеженою Відповідальністю «Глобал Інвест Сістемс полімер» Водій автотранспортного засобу
71 Блок Світличної 25 27ТВО №2 8 Чижевський Сергій Вікторович Вища Безпартійний Товариство з Обмеженою Відповідальністю «Семаргл» Помічник директора
72 Блок Світличної 26 27ТВО №2 7 Антонова Марія Миколаївна Вища Безпартійна Комунальний Заклад ʼШевченківський Районний Центр Фізичного Здоровʼя Населення ʼСпорт для всіхʼ Шевченківської районної ради Харківської областіʼ Головний фахівець
73 За майбутнє 1 0перший кандидат 0 Костюков Сергій Володимирович Вища Безпартійний Шевченківська районна державна адміністрація Керівник апарату Шевченківської районної державної адміністрації
74 За майбутнє 2 28ТВО №3 1 Герасименко Євгеній Миколайович вища Безпартійний КП «Аква» Шевченківської селищної ради Начальник теплової дільниці
75 За майбутнє 3 28ТВО №3 2 Єфіменко Олександра Іванівна вища Безпартійна Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Червоний партизан» Головний бухгалтер
76 За майбутнє 4 28ТВО №3 3 Місюра Євгенія Миколаївна середня Безпартійна Старовірівський НВК Помічник вихователя
77 За майбутнє 5 26ТВО №1 1 Канунніков Юрій Леонтійович вища Безпартійний Фізична-особа підприємець Канунніков Ю.Л.
78 За майбутнє 6 27ТВО №2 1 Куліш Віктор Миколайович Вища Безпартійний КНП ʼШевченківська ЦРЛʼ Лікар-хірург
79 За майбутнє 7 27ТВО №2 2 Краснікова Олена Вікторівна Вища Безпартійна Відпустка по догляду за дитиною
80 За майбутнє 8 28ТВО №3 4 Овчаренко Андрій Анатолійович Вища Безпартійний Приватний Підприємець
81 За майбутнє 9 26ТВО №1 2 Колеснік Сергій Сергійович Середня спеціальна Безпартійний ПрАТ АК Слобожанський Водій
82 За майбутнє 10 26ТВО №1 4 Пирожок Оксана Олександрівна Вища Безпартійна Тимчасово не працюю
83 За майбутнє 11 26ТВО №1 3 Домніч Олег Юрійович Вища Безпартійний АК «Харківобленерго» Майстер виробничої дільниці
84 За майбутнє 12 27ТВО №2 4 Ковальов Володимир Михайлович Вища Безпартійний Шевченківська районна державна адміністрація Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства
85 За майбутнє 13 27ТВО №2 5 Чепіль Дмитро Анатолійович середня спеціальна Безпартійний Тимчасово не працюю
86 За майбутнє 14 27ТВО №2 3 Сорока Галина Рафісівна Середня спеціальна Безпартійна ФОП Соляник Реалізатор
87 За майбутнє 15 26ТВО №1 5 Піпченко Ірина Володимирівна Вища Безпартійна Відпустка по догляду за дитиною
88 За майбутнє 16 28ТВО №3 5 Карман Олександр Олександрович Вища Безпартійний Тимчасово не працюю
89 ОПЗЖ 1 0перший кандидат 0 Проценко Наталія Борисівна Вища Безпартійна Селянське фермерське господарство «Золотий колос» Директор
90 ОПЗЖ 2 27ТВО №2 1 Дубнюк Микола Іванович Вища Безпартійний Товариство з обмеженою відповідальністю «Безм’ятежне» Директор
91 ОПЗЖ 3 26ТВО №1 1 Твердохлєбов Анатолій Вікторович Вища Безпартійний Фізична особа- підприємець
92 ОПЗЖ 4 27ТВО №2 2 Азаров Олександр Володимирович Вища Безпартійний Фермерське господарство «Михайлівське» Голова
93 ОПЗЖ 5 27ТВО №2 4 Леонова Юлія Олександрівна Вища Безпартійна Товариство з обмеженою відповідальністю «Золотой вєк» Директор
94 ОПЗЖ 6 28ТВО №3 1 Проценко Артем Станіславович Вища Безпартійний Селянське господарство «Колос» Заступник голови
95 ОПЗЖ 7 26ТВО №1 2 Бурма Петро Григорович Професійно-технічна Безпартійний Фізична особа – підприємець
96 ОПЗЖ 8 28ТВО №3 2 Довгаль Вячеслав Миколайович Вища Безпартійний Комунальне підприємство «Куп’янський водоканал» Головний інженер
97 ОПЗЖ 9 27ТВО №2 5 Бондаренко Тетяна Михайлівна Вища Безпартійна Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Куйбишево» Економіст
98 ОПЗЖ 10 28ТВО №3 3 Рябоконь Світлана Іванівна Вища Безпартійна МПП «Агротех-сервіс» Заступник директора
99 ОПЗЖ 11 26ТВО №1 3 Мітраков Сергій Володимирович Вища Безпартійний Комунальне некомерційне підприємство «Шевченківська центральна районна лікарня» Завідувач хірургічним відділенням, районний хірург
100 ОПЗЖ 12 28ТВО №3 6 Корх Юрій Михайлович Професійно-технічна Безпартійний Пенсіонер
101 ОПЗЖ 13 27ТВО №2 8 Писаренко Олександр Олексійович Вища Безпартійний Товариство з обмеженою відповідальністю «Юта-Агро» Директор
102 ОПЗЖ 14 26ТВО №1 4 Сухля Антоніна Миколаївна Вища Безпартійна Товариство з обмеженою відповідальністю Головний бухгалтер
103 ОПЗЖ 15 26ТВО №1 5 Усик Ольга Олександрівна Вища Безпартійна Семенівська загальноосвітня школа 1 - 2 ступенів Шевченківської районної ради Харківської обл. Директор
104 ОПЗЖ 16 28ТВО №3 5 Петрова Валентина Володимирівна Вища Безпартійна Тимчасово не працює
105 ОПЗЖ 17 27ТВО №2 6 Мікоткін Дмитро Сергійович Вища Безпартійний Селянське господарство «Колос» Головний агроном
106 ОПЗЖ 18 28ТВО №3 4 Лісіцин Іван Володимирович Вища Безпартійний Фермерське господарство «Старовірівка» Голова
107 ОПЗЖ 19 27ТВО №2 3 Карий Михайло Михайлович Вища Безпартійний Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Грозянське» Директор
108 ОПЗЖ 20 27ТВО №2 7 Бобрусенко Олена Петрівна Вища Безпартійна Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Куйбишево» Головний бухгалтер
109 ОПЗЖ 21 27ТВО №2 10 Сурков Костянтин Володимирович Професійно-технічна Безпартійний Товариство з обмеженою відповідальністю «Восток-КМК» Робітник з обслуго-вуваня сільсько-господар-ського виробництва
110 ОПЗЖ 22 27ТВО №2 9 Герасименко Анжеліка Валеріївна Вища Безпартійна Фізична особа – підприємець
111 Слуга народу 1 0перший кандидат 0 Кулик Юрій Іванович Вища Безпартійний Шевченківська селищна рада Шевченківського р-ну Харківської області VІІ скликання Заступник селищного голови
112 Слуга народу 2 28ТВО №3 1 Вінніченко Юрій Васильович Вища Безпартійний Шевченківська селищна рада Шевченківського р-ну Харківської області VІІ скликання Заступник селищного голови
113 Слуга народу 3 27ТВО №2 3 Соляник Григорій Петрович Середня Безпартійний Комунальне підприємство «АКВА» Шевченківської селищної ради Керівник
114 Слуга народу 4 27ТВО №2 4 Семененко Тетяна Вікторівна Вища Безпартійна Шевченківський професійний аграрний ліцей Харківської області Технік
115 Слуга народу 5 26ТВО №1 4 Дроздова Наталія Вікторівна Вища Безпартійна Товариство з обмеженою відповідальністю творче агенство «Краєвид» Бухгалтер
116 Слуга народу 6 26ТВО №1 3 Будайчик Сергій Васильович Вища Безпартійний Шевченківська селищна рада Шевченківського р-ну Харківської області VІІ скликання Секретар селищної ради
117 Слуга народу 7 27ТВО №2 2 Саричев Вадим Олександрович Вища Безпартійний Приватне сільськогосподарське підприємство «Первомайське» Фінансовий директор
118 Слуга народу 8 28ТВО №3 2 Попов Костянтин Вікторович Вища Безпартійний Приватне сільськогосподарське підприємство «Первомайське» Директор
119 Слуга народу 9 28ТВО №3 3 Савченко Юлія Петрівна Вища Безпартійна Василенківська ЗОШ І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області Директор
120 Слуга народу 10 26ТВО №1 1 Дерев’янко Ольга Олександрівна Вища Безпартійна Шевченківський дошкільний навчальний заклад «Калинка» Шевченківської селищної ради Вихователь
121 Слуга народу 11 26ТВО №1 5 Гриценко Михайло Олександрович Вища Безпартійний Комунальне підприємство Шевченківської селищної ради «Шевченківський ринок» Керівник
122 Слуга народу 12 26ТВО №1 2 Боготалий Віталій Іванович Вища Безпартійний Комунальне підприємство «Шевченківський Промінь 05» Керівник
123 Слуга народу 13 27ТВО №2 5 Ярошенко Ганна Олександрівна Вища Безпартійна Борівська сільська рада Шевченківського р-ну Харківської області VІІ скликання Спеціаліст-землевпорядник
124 Слуга народу 14 28ТВО №3 4 Радченко Каріна Миколаївна Вища Безпартійна Старовірівська сільська рада Шевченківського р-ну Харківської області VІІ скликання Секретар сільської ради
125 Слуга народу 15 28ТВО №3 5 Муховата Аліна Іванівна Вища Безпартійна Петрівська сільська рада Шевченківського р-ну Харківської області VІІ скликання Секретар сільської ради
126 Слуга народу 16 26ТВО №1 6 Золотько Мар’ям Сергіївна Вища Безпартійна Відділ ведення державного реєстру виборців апарату Шевченківської районної державної адміністрації Харківської області Головний спеціаліст
127 Слуга народу 17 28ТВО №3 6 Вирвихвост Віталій Валерійович Вища Безпартійний Шевченківський професійний аграрний ліцей Директор
128 Слуга народу 18 27ТВО №2 6 Пономарьов Дмитро Сергійович Середня спеціальна Безпартійний Безм’ятежненська сільська рада Шевченківського р-ну Харківської області VІІ скликання Спеціаліст-землевпорядник
129 Слуга народу 19 27ТВО №2 1 Вініченко Ніна Гнатівна Вища Безпартійна Комунальне підприємство «Джерело» Шевченківської селищної ради Керівник
130 Слуга народу 20 28ТВО №3 7 Прогляда Надія Миколаївна Середня спеціальна Безпартійна Комунальна установа «Шевченківський дитячий будинок-інтернат» Вихователь
131 Слуга народу 21 27ТВО №2 7 Шаригіна Світлана Василівна Сердня спеціальна Безпартійна Верхньозорянська сільська бібліотека Завідувач
132 ЄврСолідарність 1 0перший кандидат 0 Цибульнік Сергій Анатолійович Вища ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ʼЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬʼ Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області Тренер - викладач
133 ЄврСолідарність 2 26ТВО №1 1 Буря Олександр Володимирович Професійно-технічна Безпартійний Тимчасово не працює
134 ЄврСолідарність 3 26ТВО №1 2 Журба Людмила Володимирівна Вища Безпартійна Шевченківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Директор
135 ЄврСолідарність 4 26ТВО №1 3 Перепадя Віктор Анатолійович Вища ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ʼЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬʼ Шевченківський районний суд Харківської області Головний спеціаліст
136 ЄврСолідарність 5 26ТВО №1 4 Цибульнік Світлана Олександрівна Вища Безпартійна Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області Вчитель фізичної культури
137 ЄврСолідарність 6 27ТВО №2 1 Зубко Олег Станіславович Професійно-технічна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ʼЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬʼ Автодорожня компанія «Автомагістраль». Електрик дільниці
138 ЄврСолідарність 7 28ТВО №3 1 Лучна Оксана Павлівна Вища Безпартійна Тимчасово не працює
139 ЄврСолідарність 8 28ТВО №3 2 Охріменко Ігор Степанович Вища Безпартійний Фізична особа підприємець
140 ЄврСолідарність 9 28ТВО №3 3 Шкрябін Андрій Анатолійович Вища Безпартійний Тимчасово не працює
141 ЄврСолідарність 10 28ТВО №3 4 Аболмасова Анна Сергіївна Вища Безпартійна Тимчасово не працює
142 ЄврСолідарність 11 26ТВО №1 5 Мегей Оксана Ігорівна Вища Безпартійна Тимчасово не працює
143 ЄврСолідарність 12 28ТВО №3 5 Бібік Ірина Володимирівна Професійно-технічна Безпартійна Товариство з обмеженою відповідальністю «ГІС Полімер» Начальник відділу контролю якості та технологій
144 ЄврСолідарність 13 26ТВО №1 6 Пирог Тетяна Анатоліївна Вища Безпартійна Шевченківський районний методичний кабінет Завідувач Шевченківським районним методичним кабінетом
145 ЄврСолідарність 14 26ТВО №1 7 Бескровний Віктор Васильович Загальна середня Безпартійний Тимчасово не працює
146 ЄврСолідарність 15 27ТВО №2 2 Кравченко Віталій Володимирович Професійно-технічна Безпартійний Шевченківський Професійний Аграрний Ліцей Майстер виробничого навчання
147 ЄврСолідарність 16 27ТВО №2 3 Зубко Світлана Віталіївна Загальна середня Безпартійна Тимчасово не працює
148 ЄврСолідарність 17 27ТВО №2 5 Проценко Василь Васильович Професійно-технічна Безпартійна Пенсіонер
149 ЄврСолідарність 18 27ТВО №2 4 Костенко Олена Петрівна Вища Безпартійна Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області Вчитель математики
Шевченківська селищна територіальна виборча комісія Куп’янського району >>>
Представлені оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.
© BingoBest